Zavolejte nám
+420 585 205 660
Školní prodejna květin
+420 778 709 605

Fulltextové vyhledávání

39. ročník ZLATÉ PODKOVY v LošticíchDatum konání:
27.6.2016

Na jezdeckých závodech ve všestrannosti 18 -19. 6. 2016 reprezentovala naši školu na 39. ročníku předkola Zlaté podkovy v Lošticích a zároveň Oblastního mistrovství ve všestrannosti Alice Kramplová s koněm Cazeeriho, která se zúčastnila soutěže Bronzová podkova, určené pro děti a juniory 12-18 let. 

Do soutěž nastoupilo celkem 19 juniorů z celé ČR. Alice jezdila moc dobře. K trestným bodům z drezurní zkoušky nepřidala žádné tr. body z parkuru ani crossu, což ji vyneslo celkové 6. místo.

Tato soutěž byly zároveň i soutěží STYL CROSSU JEZDCE, kde rozhodčí posuzují nejen chyby na překážkách, ale i sed jezdce, správné nájezdy na překážky, správně zvolené tempo, spolupráce koně s jezdcem a vůbec celý způsob TERÉNNÍ  jízdy.  V této soutěži obsadili 4. místo.

Třetím hodnocením ze soutěže Bronzová podkova bylo Oblastní mistrovství juniorů, tady bodové hodnocení vyneslo Alici stříbrnou medaili, čili 2. místo.

Více o soutěži a celkové výsledky >>


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.