Zavolejte nám
+420 585 205 660
Školní prodejna květin
+420 778 709 605

Fulltextové vyhledávání

Zkoušky ZZVJDatum konání:
4.11.2016

Střední škola zemědělská a zahradnická Olomouc pořádá v pátek 4.11.2016 zkoušky základního výcviku jezdec (ZZVJ)  v areálu JK Bohuňovice.
Formulář přihlášky na webu JČF.
Bližší informace podá Simona Heidenreichová tel: 778 709 613, e-mail: sszzolomouc@seznam.cz

Vybraní žáci naší školy  se  v OV na tuto významnou události pilně připravují.
 
JCH 3
Aneta Stratilová
Veronika Patrovská
Jana Pobucká
Nela Karvayová
 
JCH 2 
Dominik Řezníček
Hana Důjková
 
CH1
Ludmila Oravová
 
"Kolik žáků nakonec ke zkouškám nastoupí ukáží konečné přípravy." říká Simona Heidenreichová
 
 Úspěšné složení zkoušky základního výcviku jezdce je výchozím předpokladem pro získání jezdecké licence. Ta je nejen podmínkou pro účast v soutěžích na oficiálních závodech pořádaných ČJF, ale také podmínkou pro eventuální následné zvyšování kvalifikace v jezdeckém sportu. Například získání kvalifikace cvičitele, trenéra, stavitele parkurů a tratí, rozhodčího či stewarda. Komise, která rozhodne o úspěšném složení ZZVJ a následném udělení jezdecké licence, tím na sebe zároveň do jisté míry bere zodpovědnost za to, že jezdec je pro svou disciplínu dostatečně připraven a nebude při startu na závodech nebezpečný sobě ani svému okolí. Jedině na pevném a kvalitním základě lze spolehlivě budovat další nadstavbu, proto je důležité posílit význam zkoušek základního výcviku. Nové podmínky pro ZZVJ upravují požadavky na adepty zkoušek tak, aby jejich složení nebylo pouhou formalitou, ale zárukou určité jezdecké vyspělosti./http://www.cjf.cz/vzdelavani/zzvj/

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.