Fulltextové vyhledávání

Aktuality

Dny orientace na Hradisku

Datum konání: 25. 4. 2017

Školní závod v orientačním běhu pořádá v rámci celostátní akce Dny orientace v přírodě SŠZZ Olomouc ve spolupráci se SOB Olomouc a DDM Olomouc. Od 12 do 15 hodin budou připraveny jednoduché tratě pro žáky SŠZZ Olomouc i pro ostatní zájemce. Přijďte se proběhnout nebo projít s mapou v ruce v pěkném prostředí areálu školy v blízkosti  Klášterního Hradiska.

Startovat se bude od 12 hodin u vchodu do tělocvičny krčkem.
Kontaktní osoba: Zuzana Štrajtová; strajtova@szes-olomouc.cz

Publikováno 20. 4. 2017 7:26
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Úspěchy našich žáků v odborných soutěžích

Datum konání: 20. 4. 2017 - 30. 4. 2017

Žáci oboru Zahradnictní a Agropodnikání získali ocenění v soutěžích. Žákyně Hana Bališová (2JZ) se umístila na 3. místě ve floristické soutěži AVATAR - FANTAZIE INSPIROVANÁ THAJSKOU PŘÍRODOU, a družstvo ve složení Michal Brachtl a Martin Podivinský ze 4.A a Rostislav Dubový ze 2.A obsadili rovněž 3. příčku v regionálním kole mezinárodní soutěže MLADÍ LIDÉ V EVROPSKÝCH LESÍCH. Více informací a fotky z obou akcí najdete ve fotogalerii>>

Publikováno 26. 4. 2017 14:36

Mladí lidé v evropských lesích - SŠZZ jde do regionálního kola

Datum konání: 20. 4. 2017

V úterý 14.3.2017 proběhlo v Olomouci místní kolo soutěže Young People in European Forests (YPEF). Naši školu reprezentovala dvě družstva žáků 2. a 4. ročníku oboru Agropodnikání. Družstvo ve složení Michal Brachtl, Martin Podivinský a Rostislav Dubový vyhrálo a postoupilo do regionálního kola, které se koná 20. 4. 2017 v Hranicích na Moravě. Na druhém místě se umístilo družstvo gymnázia z Hranic na Moravě a naše druhé družstvo ve složení Jan Nastoupil, Petr Lakomý, Dominik Hradil, bylo třetí. Ve fotogalerii je pár fotek z průběhu soutěže. Podrobnosti o soutěži a další obrázky najdete na webu YPEF.

1. a 3. místo pro SŠZZ Olomouc

Publikováno 14. 3. 2017 17:57

Třídní schůzky od 15:30

Datum konání: 19. 4. 2017

Třídní schůzky jsou podle harmonogramu školního roku 2016/17 ve středu 19.4. od 15:30

Publikováno 18. 4. 2017 9:25

Juniorský maraton

Datum konání: 11. 4. 2017 - 26. 4. 2017

Dne 11. 4. 2017 se naše škola zúčastnila semifinálového kola juniorského maratonu, který se uskutečnil ve Smetanových sadech štafetovým způsobem. Délka maratonu byla rozdělena mezi 10 běžců, každý ze závodníků zdolával shodně 4200 metrů. V družstvu musela být minimálně 3 děvčata. Mezi opory našeho týmu patřili žáci 1. A (J. Kratochvil, T. Macháček, J. Doseděl a Š. Guba), z děvčat se s tratí nejlépe vypořádala V. Laiková. Oproti minulému ročníku jsme si polepšili o 2 příčky a umístili se na 9. pozici. Velký dík za předvedený výkon patří i zbývajícím členům týmu - M. Klimešové, T. Horákové, L. Dvořákovi, R. Herníkovi a M. Fišerovi. Napsala S. Zimová. Fotky z akce najdete ve fotogalerii >>

Publikováno 19. 4. 2017 16:57

Úspěch SŠZZ Olomouc na celostátní soutěži Agropodnikatelů

Datum konání: 7. 4. 2017 - 26. 4. 2017

6. a 7. 4. 2017 proběhla v Klatovech celostátní soutěž odborných znalostí a dovedností žáků oboru Agropodnikání. Naši školu úspěšně reprezentoval Michal Balatka ze 4.A, který přivezl pohár za 3. místo v praktických dovednostech, umístil se na 3. místě v jízdě zručnosti. Mezi 24 školami vybojoval naší škole pěkné 8. místo. Gratulujeme!

Publikováno 11. 4. 2017 17:29

Celostátní soutěž žáků oboru Agropodnikání

Datum konání: 6. 4. 2017 - 7. 4. 2017

6. a 7. dubna 2017 proběhne celostátní soutěž dovedností žáků oboru Agropodnikání v Klatovech. SŠZZ Olomouc bude reprezentovat Michal Balatka ze 4.A. Držíme palce

Publikováno 29. 3. 2017 13:45

Žáci budou reprezentovat školu na ZZVJ a HOBY ZÁVODECH v Bohuňovicích

Datum konání: 1. 4. 2017

Máme jaro, šikovné žáky, zdravé koně a tak jsme se pustili do vzdělávání a získávání zkušeností se závodní atmosférou na akcích pořádaných tento víkend Bohuňovicích.

II.ročník:
Nikola Střílková  (připravovaná na smluvním pracovišti stáj Ilona Polešanská)

III. ročník
Lenka Černínová (připravovaná na smluvním pracovišti stáj Kincl)

Datum konání: 31. 3. 2017 - 12. 4. 2017

Minulý víkend měli v Bohuňovických stájích napilno. V pátek 31.3. se tam konaly Zkoušky základního výcviku jezdce, které za stáj SŠZZ Olomouc úspěšně splnily Eva Martišová, Eliška Čečerová a Lenka Černínová a v sobotu 1.4. proběhly HOBBY závody, které naši žáci a učitelé využili k získání prvních cenných zkušeností. Více najdete ve fotogalerii a v článku >> Simony Heidenreichové

Publikováno 6. 4. 2017 14:57