Zavolejte nám
+420 585 205 660
Školní prodejna květin
+420 778 709 605

Fulltextové vyhledávání

Den otevřených dveří 1. února 2019 od 8 do 18 hodin

PlakatDODm.JPG

Adresa školy U Hradiska 4 Olomouc - cesta ke škole na mapě >>

Jak se k nám dostanete >> 

  • MHD linky 15, 20, 21, případně 22 - jízdní řády >> 
  • Při cestě autem pozor na uzavření mostu v Komenského ulici a křižovatku na Gorazdově náměstí. Objížďka vede přes městskou část Lazce.

Pracoviště školy na mapách a kontakty:

Školní prodejna >> Jízdárna >> Kovárna >> Mechanizační středisko >> Skleníky >>

Rádi vás provedeme na všech pracovištích školy a informujeme o možnostech studia i mimoškolních aktivitách na SŠZZ Olomouc. 

A NEJEN TO!

Na pracovišti odborného výcviku v jezdeckého areálu Derby v Bohuňovicích připravují žáci chovatelských oborů malé ukázky jízdy na koni. Koně budou  i v areálu školy poblíž tělocvičny. V  mobilní kovárně před vchodem do budovy školy předvedou  své dovednosti žáci oboru Umělecký kovář a zámečník, pasíř. V učebnách se budou konat workshopy, kde uvidíte aranžérskou a výtvarnou tvorbu žáků oborů Prodavač květin, Zahradník a Zahradnictví. Pod vedením našich učitelů a žáků si můžete sami vyzkoušet svou zručnost a vyrobit si něco pěkného pro radost. Zahradnické obory  představí výstavku exotických plodin. Chovatelský kroužek, který na škole působí vystaví své živé exponáty. Na dvoře a za tělocvičnou bude expozice  školní zemědělské techniky. Připraveny na vaši návštěvu budou i na Domově mládeže.

Pro účastníky DOD jsou připraveny dotazníky, které budou slosovány. Můžete vyhrát tablet.